Cashback kliendikaart

Keiss.ee CashBack kliendikaart

  • See on tasuta
  • Annab erinevaid soodustusi. Lisaks olenevalt poest kuni 6% CashBack’i (raha tagasi) ja kuni 6 Shopping Pointi (punkte), mida saab uuesti kasutada eripakkumistel (dealidel) allahindlusteks. Üks punkt annab uuesti 5 kuni 10 eurot allahindlust järgmiste eripakkumiste (dealide) lunastamisel.

ROHKEM INFOT:

KEISS.EE kasutab rahvusvahelist Cashback World kliendikaarti!

Keiss.ee kasutab alates 2018 aastast CRM (Costumer-Relationship-Management) programmi ja kliendikaardi süsteemi „Cashback World”.

Cashback World kliendikaardiga saab kaardiomanik igalt ostult oma pangakontole raha tagasi, samuti kogunevad kliendikontole spetsiaalsed Shopping Point punktid, mida saab kasutada ainult püsiklientidele mõeldud eripakkumiste ehk „Dealide” soetamiseks. Eriliseks teeb kliendikaardi ülemaailmne haare, kuna see võimaldab saada soodustusi ja raha tagasi praeguseks kuni 47 riigis ja rohkem kui 300 000 erinevas müügikohas. Cashback kaardi boonussüsteemiga on liitunud väga erineva valdkonna ettevõtted – igapäevastest ostudest ja teenustest kuni luksuskaupadeni välja, samuti tuhanded internetipoed nagu Ebay, Aliexpress, Booking.com, Hotels.com jne.  Eestis olevaid teisi partnerettevõtteid, kus saad kliendikaarti kasutada vaata siit

Cashback World-i kliendikaardi süsteem on saanud maailma suurimaks ristkasutusega kliendikaardi süsteemiks.

Keiss.ee Cashback kliendikaardi eelised:

  • Parimad hinnad Keiss.ee veebipoes
  • Annab soodustusi ja raha tagasi enam kui 560-s erinevas ettevõttes üle Eesti
  • Kehtib universaalse sooduskaardina 47 riigis enam kui 300 000 müügikohas

Kui palju saab säästa Keiss.ee veebipoes?

  • 1.5% Cashback’i tagasi Teie pangakontole
  • 1.5 Shopping Pointi sooduspunkte

Cashback tähendab, et ostes näiteks 100 EUR eest siis kantakse 1.5 EUR’i Teie Cashback kontole tagasi. Kui kontole on kogunenud erinevatelt partnerettevõtetelt vähemalt 5 EUR’i, kantakse see summa Teie pangakontole.

Shopping Point – väärtuslikud sooduspunktid, mis kogunevad Teie kliendikontole. Näiteks ostes Keiss.ee veebipoest 100 EUR’i eest, saate 1,5 SP punkti. Kogutud punktide eest on võimalik soetada spetsiaalseid Cashback kliendikaardi omanikele suunatud pakkumisi ehk „Deale”. Pakkumisi saab vaadata https://www.lyoness.com/ee/search/partner  lehel või „Cashback App” mobiili äpis.  Ühe punkti väärtus on vähemalt 5 eurot!

Kuidas ma saan tasuta Keiss.ee kliendikaardi ?

  • Täites siin lehel oleva vormi
  • Kui Teil on Cashback World-i kliendikaart saadud eelnevalt mõnest teisest ettevõttest ja see siiani toimib, siis me ei saa väljastada Teile meie Keiss.ee kliendikaarti! Sellisel juhul anname Teile sellest teada.
  • Kui me oleme Teile kaardi registreerinud, siis saabub Teie e-mailile kiri, milles peate määrama ära oma sisselogimise parooli ja märkima oma seadistuste alla konto, kuhu edaspidi Cashback -i hakatakse tagasi kandma. Kui see ei ole märgitud, siis raha ootab Teid nii kaua, kuni olete andnud teada, kuhu see tuleb kanda.

Cashback kaardi ültingimused leiad siit ja privaatsuspoliitika siit.

Korduvad klientide küsimused:

K: Kui palju uus kliendikaart maksab?

V: Kliendikaart on nüüd ja edaspidi Teile tasuta!

K: Kas pean soodustuse saamiseks kaarti kaasas kandma?

V: Ei pea. Kui olete kaardi kätte saanud, siis soovitame see koheselt laadida oma nutitelefoni. Otsige kliendikaardi aplikatsioon siit. Pärast seda saate kliendikaarti esitada oma telefonist, milles leiduv ribakood sobib skanneerimiseks.

K: Kas saan Keiss.ee Cashback kaardiga osta ka sellistest suurtest internetipoodidest nagu Aliexpress, Ebay ja Booking.com?

V: Jah! Kui olete kaardi meil vormistanud ja oma sisselogimise andmed saanud, siis logite  sisse oma kontole, valite sealt soovitud partnerettevõtte ja klikite selle peale, edasi sisenete automaatselt selle partnerettevõtte kodulehele ja saategi tehtavalt ostult raha tagasi ja lisaks Shoping pointe. Pärast ostu näed kõiki enda registreeritud oste, oma enda süsteemist.

K: Mul on juba Cashback kaart teisest ettevõttest, kas see kehtib Keiss.ee veebipoes?

V: Kehtib küll. Piisab, kui esitate kaardi kassas klienditeenindajale. Soovitame lisada olemasolev kaart ka meie püsikliendibaasi, see võimaldab saada Keiss.ee veebipoes ainult püsiklientidele mõeldud pakkumisi. Vormistamiseks sisesta kassas oma kaardi kood.

K: Kuidas ma leian teisi Cashback World sooduskaardiga liitunuid müügikohtasid?

V: Kõige lihtsam on tõmmata oma nutitelefoni kliendikaardi aplikatsioon ‘Cashback App’, kus on näha kõik läheduses asuvad ettevõtted, saate neid vastavalt soovile filtreerida ja lugeda lisainfot. Arvutis saate näha kõiki partnerettevõtteid ning neid filtreerida siit 
Kui märkad Cashback logo ettevõtte uksel või letil, näita alati ette oma Keiss.ee Cashback kaart!

Keiss.ee kliendikaardi tellimine